Найвагоміші результати прикладних досліджень і розробок

Назва роботи: Розробка технологічного процесу капітального ремонту вагона-термосу моделі ТН 4-201 побудови вагонобудівного заводу «Дессау»
 
Керівник роботи: д.т.н., проф. Кельріх Михайло Борисович

 

Одержаний науковий результат: Технологічний процес розроблений для проведення капітального ремонту вагона-термосу моделі ТН 4-201 побудови вагонобудівного заводу «Дессау» на візках моделі 18-100 з конструкцією кузова «сендвіч» в умовах вагоноскладального цеху ВЧРЕМ 5 Державного підприємства «Український Державний Центр Залізничних Рефрижераторних Перевезень «Укррефтранс» (м.Фастів).

Технологічний процес розроблений з урахуванням новітніх досягнень сучасних технологій вагонобудування та ремонту вагонів, виконується на території вагоноскладального цеху з використанням як загального, так і спеціального обладнання для ремонту та контролю деталей вагона.

Протоколом 40 засідання Совета СНГ и Балтии (веденим в дію наказом Укрзалізниці від 14.03.05 №052-Ц) не передбачається проведення капітального ремонту вагона-термосу моделі ТН 4-201 на візках моделі 18-100 і на теперішній час документи на капітальний ремонт вагона-термосу відсутні. Розроблений технологічний процес капітального ремонту вагона-термосу моделі ТН 4-201 побудови вагонобудівного заводу «Дессау» передбачає використання сучасних технологічних процесів з ремонту вагонів та їх обладнання які впроваджені в виробничий процес ремонтних підрозділів ВЧРЕМ 5 м.Фастів Державного підприємства «Український Державний Центр Залізничних Рефрижераторних Перевезень «Укррефтранс».

Капітальний ремонт дозволяє відновити експлуатаційний ресурс вагона-термоса, розроблений технологічний процес підвищує якість ремонтних робіт з мінімальними витратами часу на їх виконання, покращує умови праці, сприяє зниженню собівартості робіт.

Результати роботи реалізовані в Міністерстві Інфраструктури України, Державній Адміністрації Залізничного Транспорту України, Державному підприємстві «Український Державний Центр Залізничних Рефрижераторних Перевезень «Укррефтранс».

Результати впровадження: Акт про провадження результатів в ДП УДЦЗРП «Укррефтранс» від 17.09.2014р., Акт про провадження результатів роботи в навчальний процес Державного економіко-технологічного університету транспорту від 24.09.2014р.