Випускники Університету

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

large_portkrivopishyn.jpg

Кривопішин Олексій Мефодійович

Екс-начальник ДТГО «Південно-Західна залізниця», радник голови КМДА

large_portchorny.JPG

Чорний Віктор Васильович

Проректор з науково-виробничих питань та перспектив розвитку Державного економіко-технологічного університету транспорту

large_portsnitko.jpg

Снітко Микола Петрович

Заступник міністра інфраструктури

large_portsokolovskaya.JPG

Соколовська Надія Сергіївна

Колишній Начальник Головного управління охорони і організації праці Державної адміністрації залізничного транспорту України «Укрзалізниці»

large_porttruhanov.JPG

Труханов Юрій Петрович

Начальник сектору організації та нормування праці філії ЦТС "Ліски" ПАТ "Укрзалізниця"

large_portvasyluk.JPG

Василюк Ірина Анатоліївна

Начальник фінансово-економічної служби ДТГО «Південно-Західна залізниця»

large_portnaumenko.jpg

Науменко Василь Іванович

Колишній заступник начальника Головного управління перевезень Державної адміністрації залізничного транспорту України «Укрзалізниці»

large_portbukin.JPG

Букін Андрій Юрійович

Начальник Київської дистанції сигналізації та зв’язку ДТГО «Південно-Західна залізниця»

large_portklochok.JPG

Клочок Ольга Іванівна

Заступник начальника Головного фінансово-економічного управління Державної адміністрації залізничного транспорту України «Укрзалізниці»

large_portyosifovich.jpg

Йосифович Роман Миколайович

large_portpasternak.JPG

Пастернак Ольга Іванівна

Заступник начальника Головного управління медичних закладів Державної адміністрації залізничного транспорту України «Укрзалізниці»

large_portgrushko.JPG

Грушко Анатолій Володимирович

Начальник Інформаційно-обчислювального центру ДТГО «Південно- Західна залізниця»

large_portlyahoviy.JPG

Ляховий Іван Васильович

Колишній Начальник галузевої служби колії ДТГО «Південно-Західна залізниця»

large_portdelegodin.jpg

Делегодін Євгеній Володимирович

Заступник начальника ДП «Дарницький вагоноремонтний завод»

large_portchikin.jpg

Чикін Олександр Олександрович

Заступник начальника відділу телекомунікацій Головного управління систем безпеки та телекомунікацій Державної адміністрації залізничного транспорту України «Укрзалізниці»

large_portkrupskiy.JPG

Крупський Станіслав Григорович

Начальник Жмеринської колійної машинної станції ДТГО «Південно-Західна залізниця»

large_portdubinchuk.jpg

Дубінчук Сергій Олександрович

Начальник Житомирської дистанції сигналізації та зв’язку ДТГО «Південно-Західна залізниця»

large_portkostyushko.JPG

Костюшко Віктор Петрович

large_portryzhenko.JPG

Риженко Микола Михайлович

Начальник станції Київ-Петрівка

large_portgerasimenko.JPG

Герасименко Віктор Геннадійович

Головний диспетчер Головного управління перевезень Державної адміністрації залізничного транспорту України «Укрзалізниці»

large_portgolovancov.JPG

Голованцов Олекcій Юрійович

Заступник начальника відділу Головного управління вагонного господарства Державної адміністрації залізничного транспорту України «Укрзалізниці»

large_portandriyash.JPG

Андріяш Микола Петрович

Заступник начальника локомотивної служби ДТГО «Південно-Західна залізниця»

large_portshavlovskiy.JPG

Шавловський Микола Миколайович

Перший заступник начальника ВАТ «Київ-Днiпровське мiжгалузеве пiдприємство промислового залiзничного транспорту»